Kosmetyczka
Kobieta, która dba o siebie, podoba się połowie mężczyzn. Drugiej połowie podobają się jednak te, które również wiedzą, jak DOBRZE o siebie zadbać.
Jest wiele sposobów na to, by zwrócić na siebie uwagę tego jedynego. Faceci często żyją po prostu w innym świecie i trzeba naprawdę trywialnych, bardzo prostych i jednocześnie dosadnych sposobów, by spojrzeli na ciebie.

Kosmetyczka
Autor: Zenspa1
Źródło: http://www.flickr.com
Najłatwiej po prostu ubrać się wyzywająco i już gro facetów nie będzie mogło oderwać oczu. Jednak to nie jest rozwiązanie, którym chcielibyśmy się popisać przed facetem, który wydaje się być tym wartościowym, który oprócz świetnego wyglądu i zadbania o siebie ma także olej w głowie i umie rozpoznać pozerstwo. A takich facetów często wyzywający ubiór odstrasza. Takich dziewczyn jest wiele. Przecież każda ma swoje atrybuty, które może pokazać, a to nie o to chodzi. Trzeba przede wszystkim delikatnie zadbać o siebie. Warto zainwestować pieniądze, które mieliśmy przeznaczyć na nową sukienkę w porządny krem do twarzy lub maseczki do włosów. Dobrze także zatroszczyć się o dłonie oraz nasze własne samopoczucie. Bo wszak, gdy kobieta jest uśmiechnięta, to od razu zyskuje wiele na urodzie. Nikt nie lubi smutasów, którzy nie wiedzą w jaki sposób poprawić sobie humor i ciągle narzekają. A takich osób w naszym kraju jest coraz więcej. Niestety wiele z nich ma po prostu mnóstwo problemów na głowie. Dlatego też ważne jest, by potrafić oddzielić życie osobiste od zawodowego. Gdy pozwolimy, by sprawy dnia codziennego przejęły nad nami kontrolę, zaczniemy być ciągle zmęczeni i znużeni życiem. Przez takie sprawy tracimy radość życia i urok osobisty. A to są rzeczy niezbędne, by spodobać się drugiej osobie. Także już podczas trwającego związku. Jeśli znów chodzi o dłonie, to tak jak maseczki do włosów istnieją także odpowiednie kremy do rąk oraz inne tego typu odświeżacze. Dzięki nim odzyskamy wigor i pewność siebie.

Pamiętajmy, by dbać o siebie. To dużo ważniejsze, niż by raz w tygodniu wyskoczyć na imprezę i poszaleć. Z całością tematu związana jest jeszcze jedna kwestia – sport. Jego uprawianie wpływa kojąco na umysł, dodaje pewności o siebie, a także pozwala dbać o wygląd i ogólne funkcjonowanie organizmu.
Coś na twarz, coś na włos
Tagged on: